Fel
Vissza
HOME  OLDALTÉRKÉP  KAPCSOLAT  
         
Név:
Jelszó:
 
Általános keresés
 
 csak a termékek nevében
 a termékek leírásában is
Keresés gyártó szerint
Termékeink


Hálózat (kábeles)

Lista szűkítése az alábbi jellemzők szerint:

    Gyártó:     
       
Eszköz fajtája / Type Sebesség / Speed Csatlakozás / Connect
ésés
Csak a raktáron lévő termékek listázása  


Jelmagyarázat :

Zöld pipa : raktáron van

Piros telefon : nincs raktáron, rendelhető, kérjük érdeklődjön

1. üzlet : ZÁRVA

2. üzlet : Debrecen, István u. 32. Tel. 52/501-682



 
ACTUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 ACT AC7335 USB-C Gigabit Networking Adapter
5 589.- Ft
7 098.- Ft
3 év
 
 
AkygaUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
ApproxUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Approx USB 2.0 - LAN 10/100Mb/s APPC07V3 adapter
2 593.- Ft
3 293.- Ft
1 év
  
 Approx USB 3.0 2.5 Gigabit LAN hálózati adapter APPC56
7 885.- Ft
10 014.- Ft
1 év
  
 Approx USB 3.2 Type C - 2.5 Gigabit LAN hálózati adapter APPC57
6 160.- Ft
7 823.- Ft
1 év
  
 Approx USB 3.2 Type C Gigabit LAN hálózati adapter APPC43V2
3 472.- Ft
4 409.- Ft
1 év
 
 
ArubaUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable J9281D
40 644.- Ft
51 618.- Ft
1 év
  
 Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable J9283D
66 612.- Ft
84 597.- Ft
1 év
  
 Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
93 456.- Ft
118 689.- Ft
1 év
  
 Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
53 156.- Ft
67 508.- Ft
1 év
  
 Aruba switch Instant On 1930 48xGbE POE 4xSFP+ smart JL686A
251 690.- Ft
319 646.- Ft
1 év
 
 
AsusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Asus PCI-E8x PEB-10G/57840-2T 10 Gb hálózati kártya 2xRJ45
90 067.- Ft
114 385.- Ft
3 év
  
 ASUS PCIE XG-C100C 10G Network Adapter
33 443.- Ft
42 473.- Ft
1 év
  
 Asus switch XG-U2008 10 port
76 765.- Ft
97 492.- Ft
2 év
  
 Mikrotik router L009UiGS-RM
36 512.- Ft
46 370.- Ft
1 év
 
 
AsustorUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Asustor switch ASW205T 2.5Gbps 5 port switch
49 392.- Ft
62 728.- Ft
2 év
 
 
AxagonUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 AXAGON ADE-TR USB3.2 SuperSpeed USB Gigabit Ethernet
4 805.- Ft
6 102.- Ft
1 év
  
 AXAGON ADE-TRC USB3.2 SuperSpeed USB-C Gigabit Ethernet
5 141.- Ft
6 529.- Ft
1 év
  
 AXAGON PCEE-GRF PCIe Gigabit Ethernet
3 349.- Ft
4 253.- Ft
1 év
  
 Axagon PCIE PCEE-G25 2.5 Gigabit Ethernet
8 322.- Ft
10 569.- Ft
1 év
  
 Axagon PCIE PCEE-GIX Gigabit Ethernet
8 277.- Ft
10 512.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB 2.0 - LAN 10/100Mb/s ADE-XR adapter
2 901.- Ft
3 684.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB 3.0 - LAN 10/100/1000Mb/s ADE-SR adapter
4 357.- Ft
5 533.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB 3.0 - LAN 10/100/1000Mb/s ADE-SRC adapter
4 805.- Ft
6 102.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB 3.0 - LAN 2.5Gbps ADE-25R adapter
7 269.- Ft
9 232.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB-C 3.0 - LAN 2.5Gbps ADE-25RC adapter
7 269.- Ft
9 232.- Ft
1 év
 
 
CISCOUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Cisco CBS350-24P-4G 24x GbE PoE+ LAN 4x SFP port L3 menedzselhető PoE+ switch
224 468.- Ft
285 074.- Ft
5 év
  
 Cisco MGBSX1 SFP (mini-GBIC)
28 000.- Ft
35 560.- Ft
1 év
  
 Cisco switch CBS250-48T-4G 48x Gb LAN 4xSFP L3 menedzselhető
194 639.- Ft
247 192.- Ft
3 év
  
 Cisco switch CBS250-48T-4X 48x Gb LAN 4xSFP+ L3 menedzs.
324 587.- Ft
412 225.- Ft
3 év
  
 Cisco switch CBS350-24T-4G 24x GbE LAN 4x SFP port L3 menedzselhető
178 192.- Ft
226 304.- Ft
3 év
  
 Cisco switch CBS350-48T-4G 48x GbE LAN 4x SFP port L3 menedzselhető
261 912.- Ft
332 628.- Ft
3 év
  
 Cisco switch SF110D-08 8port 10/100Mbps LAN
14 706.- Ft
18 677.- Ft
5 év
 
 
CudyUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
D-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 D-LINK Cloud Controller DNH-100 1xLAN(1Gbps)
63 493.- Ft
80 636.- Ft
2 év
  
 D-LINK POE/POE+ Injektor DPE-301GI 30W
19 118.- Ft
24 280.- Ft
2 év
  
 D-Link Powerline adapter DHP-601AV PowerLine AV2 Gigabit
17 237.- Ft
21 891.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-1005D 5port desktop
2 526.- Ft
3 208.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-1005P 5port POE desktop
14 101.- Ft
17 908.- Ft
1 év
  
 D-Link switch DES-1008D 8port desktop
3 438.- Ft
4 366.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-1008PA 8port POE desktop
22 557.- Ft
28 647.- Ft
1 év
  
 D-Link switch DES-1016D 16port
12 309.- Ft
15 632.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-1024D 24port 10/100
15 781.- Ft
20 042.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-105 10/100Mbps 5 portos switch
6 432.- Ft
8 169.- Ft
3 év
  
 D-Link switch DES-108 10/100Mbit 8 portos switch
6 761.- Ft
8 586.- Ft
3 év
  
 D-Link switch DES-1210-28P 24x100Mbps +2 Giga/SFP POE Web
128 923.- Ft
163 732.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1005D 5port gigabit
6 070.- Ft
7 709.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1008D 8port gigabit
6 227.- Ft
7 908.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1008MP 8port POE desktop
39 682.- Ft
50 396.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1008P/E 8port gigabit POE
22 904.- Ft
29 088.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1008P/E 8port POE desktop
22 904.- Ft
29 088.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1016D 16port gigabit rackmount
29 635.- Ft
37 636.- Ft
2 év
  
 D-LINK Switch DGS-1016S/E 16x1000Mbps Fémházas Asztali
28 000.- Ft
35 560.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1024D 24port gigabit desktop
42 874.- Ft
54 450.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1026MP 26port POE desktop
128 442.- Ft
163 121.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-105E 5-Port Gigabit
9 038.- Ft
11 478.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-105GL/E 5 Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch
5 540.- Ft
7 036.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1100-16 10port Smart desktop
42 314.- Ft
53 739.- Ft
2 év
  
 D-LINK Switch DGS-1100-24V2/E 24x1000Mbps Fémházas Menedzselhető Rackes
47 992.- Ft
60 950.- Ft
2 év
  
 D-LINK Switch DGS-1100-26MPV2/E 4x1000Mbps (24xPOE) + 2xGigabit kombó SFP Fémházas Menedzs
110 835.- Ft
140 760.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1210-08P 8port POE Smart desktop
46 714.- Ft
59 327.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1210-10 10port Smart desktop
37 778.- Ft
47 978.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1210-10P 10-Port Gigabit PoE
45 013.- Ft
57 167.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-16 16port Smart desktop
52 763.- Ft
67 009.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-20 20-Port Gigabit
45 035.- Ft
57 194.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-24 24-Port Gigabit
45 450.- Ft
57 722.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-24P 24-Port + 4SFP Port Gigabit PoE
120 546.- Ft
153 093.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-26 24port Smart desktop
49 862.- Ft
63 325.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-28 24-Port Gigabit + 4SPF Port
53 827.- Ft
68 360.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-28MP 28port POE Smart desktop
156 901.- Ft
199 264.- Ft
5 év
  
 D-LINK Switch DGS-1210-28MP/E 24x1000Mbps (24xPOE) + 4xGigabit kombó SFP Menedzselhető Rac
156 901.- Ft
199 264.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1210-28P 24-Port + 4SFP Port Gigabit PoE
81 614.- Ft
103 650.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-48 44-Port + 4SFP Port Gigabit
115 326.- Ft
146 464.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-52 48-Port + 4SFP Port Gigabit
123 144.- Ft
156 393.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-52MP 48-Port + 4SFP Port Gigabit POE
235 066.- Ft
298 534.- Ft
5 év
  
 D-LINK Switch DGS-1250-28XMP/E 24x1Gbps (24xPOE) + 4xGigabit SFP+ Menedzselhető Rackes
243 656.- Ft
309 443.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1510-20 20-Port Gigabit + 2x10G SFP
102 290.- Ft
129 908.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1510-28P 24-Port + 2+2SFP Port 1/10G POE
273 269.- Ft
347 052.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1510-28X 24-Port + 4 10g SFP Port Gigabit
148 837.- Ft
189 023.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1510-28XMP 24-Port + 4SFP Port Gigabit
401 094.- Ft
509 389.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1510-52X 52-Port + 4SFP Port Gigabit
313 443.- Ft
398 073.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1520-28 24x1000Mbps + 2x10G + 2xGigabit SFP+ Smart Managed
168 101.- Ft
213 488.- Ft
2 év
  
 D-LINK Switch DGS-1520-28MP/E 24x1000Mbps(24xPOE) + 2x10G + 2xGigabit SFP+ Menedzselhető
190 501.- Ft
241 936.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DMS-106XT 6-Port Multi-Gigabit Unmanaged Switch
76 546.- Ft
97 213.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-16G 16port gigabit
20 395.- Ft
25 902.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-24G/E 24port gigabit
26 802.- Ft
34 039.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-5E 5port 10/100
2 565.- Ft
3 258.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-5G 5port gigabit
4 838.- Ft
6 144.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-8E 8port 10/100
3 147.- Ft
3 997.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-8G 8port gigabit
6 485.- Ft
8 236.- Ft
2 év
 
 
DELLUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Dell Broadcom 57412 Dual Port 10G SFP+ PCIe PCIe Adapter Low Profile
186 127.- Ft
236 381.- Ft
1 év
 
 
DelockUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Delock PCIE Gigabit 1xLAN adapter 89189
8 714.- Ft
11 067.- Ft
1 év
  
 Delock PCIE Gigabit 2xLAN adapter 89944
23 778.- Ft
30 198.- Ft
1 év
  
 Delock PCIE Gigabit LAN adapter 90381
7 818.- Ft
9 929.- Ft
1 év
  
 Delock PCIEx4 Gigabit 2xLAN adapter 89021
16 072.- Ft
20 411.- Ft
1 év
  
 Delock USB 3.1 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter 62642
11 021.- Ft
13 997.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter 62121 (Delock)
11 917.- Ft
15 135.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter 62616 (Delock)
9 542.- Ft
12 118.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter fehér 65905 (Delock)
8 210.- Ft
10 427.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter fekete 65903 (Delock)
7 773.- Ft
9 872.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter 64118 (Delock)
8 568.- Ft
10 881.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter fekete 65904 (Delock)
9 643.- Ft
12 247.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter fekete 66043 (Delock)
8 949.- Ft
11 365.- Ft
1 év
 
 
DigitusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Digitus DN-82130 Gigabit Ethernet SFP Media konverter
15 938.- Ft
20 241.- Ft
1 év
  
 Digitus PCI DN-10110 10/100/1000 hálózati kártya
5 202.- Ft
6 607.- Ft
2 év
  
 Digitus USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter DN-3023
8 891.- Ft
11 292.- Ft
2 év
  
 Digitus USB DN-10050-1 ethernet adapter
3 096.- Ft
3 932.- Ft
2 év
 
 
GembirdUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Gembird PCI NIC-R1 10/100Mbps hálókártya
2 453.- Ft
3 115.- Ft
2 év
  
 Gembird PCIE NIC-GX1 10/100/1000Mbps hálózati kártya
2 828.- Ft
3 592.- Ft
1 év
  
 Gembird USB3.0 - 10/100/1000Mbps NIC-U3-02 hálózati kártya
3 125.- Ft
3 969.- Ft
1 év
 
 
GigabyteUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
Hewlett PackardUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 HP PCIE Intel I210-T1 GbE NIC hálózati kártya
28 762.- Ft
36 528.- Ft
1 év
 
 
IntelUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Intel I350T2V2BLK 10/100/1000 PCI-E szerver hálózati kártya Dual Port bulk
65 733.- Ft
83 481.- Ft
1 év
  
 Intel PCIE I210-T1 1-Port 10Gb kártya OEM
19 161.- Ft
24 334.- Ft
1 év
  
 Intel PCIE I225-T1 1 Port 2.5GBase-T hálózati kártya OEM
28 252.- Ft
35 880.- Ft
1 év
  
 Intel PCIE I226-LM 1 Port 2.5GBase-T hálózati kártya OEM
27 241.- Ft
34 596.- Ft
1 év
  
 Intel PCIE I226-T1 1 Port 2.5GBase-T hálózati kártya OEM
28 251.- Ft
35 879.- Ft
1 év
  
 Intel PCIE4X I350-T4V2 Quad Gigabit LAN Adapter Low Profile
74 399.- Ft
94 487.- Ft
3 év
  
 Intel PCIE4X X550-T2 Dual Gigabit LAN Adapter
75 601.- Ft
96 013.- Ft
3 év
  
 Intel PCIE4X X710-DA2 Dual SFP Gigabit LAN Adapter
97 808.- Ft
124 216.- Ft
3 év
 
 
IntellinetUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LanbergUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LinksysUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 LINKSYS switch LGS108 Gigabit 8-port
8 531.- Ft
10 834.- Ft
2 év
  
 LINKSYS switch LGS108 Gigabit 8-port OEM
9 436.- Ft
11 984.- Ft
2 év
  
 LINKSYS switch LGS108P Gigabit PoE+ 8 port Switch
28 123.- Ft
35 716.- Ft
2 év
  
 Linksys switch LGS116 16 port gigabites
23 210.- Ft
29 477.- Ft
1 év
  
 LINKSYS switch LGS116P PoE+ Gigabit Switch 16-port
50 836.- Ft
64 562.- Ft
2 év
  
 LINKSYS switch LGS124 Gigabit 24 port
33 226.- Ft
42 197.- Ft
2 év
  
 LINKSYS switch LGS124P Gigabit POE 24 port
70 417.- Ft
89 430.- Ft
2 év
  
 LINKSYS switch LGS310MPC Gigabit Switch menedzselhető PoE+ 8-port
44 897.- Ft
57 019.- Ft
2 év
 
 
MikrotikUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 MikroTik router CRS328-24P-4S+RM 24port GbE Rackmount
196 000.- Ft
248 920.- Ft
2 év
  
 Mikrotik router CRS328-4C-20S-4S+RM rackmount
145 936.- Ft
185 339.- Ft
2 év
  
 Mikrotik router HEX Lite RB750r2 L4, 64MB RAM, 5xLAN
13 664.- Ft
17 353.- Ft
2 év
  
 MikroTik router HEX RB750Gr3 RouterOS L4 4port Gbit LAN
20 339.- Ft
25 831.- Ft
2 év
  
 MikroTik router hEX S RB760iGS L4 256MB RAM 5xGLAN 1xSFP
24 416.- Ft
31 008.- Ft
2 év
  
 Mikrotik router RB3011UIAS-RM L5 10 GLAN, 1xSFP
58 632.- Ft
74 463.- Ft
2 év
  
 MikroTik router RB4011iGS+RM 10xLAN/WAN, 1xSFP+
73 427.- Ft
93 252.- Ft
3 év
  
 Mikrotik router RB5009UG+S+IN RouterOS L5
67 312.- Ft
85 486.- Ft
1 év
  
 MikroTik router RB750UPr2 hEX PoE lite L4
18 256.- Ft
23 185.- Ft
1 év
  
 Mikrotik RouterBoard RBPOE Passive POE tápfeladó
1 198.- Ft
1 521.- Ft
1 év
  
 Mikrotik switch CRS326-24G-2S+RM L5 24xGLAN, 2xSFP Rack
73 002.- Ft
92 713.- Ft
2 év
 
 
NetgearUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Netgear switch 5-Port GS305-300PES Gigabit fémházas
10 002.- Ft
12 703.- Ft
3 év
  
 Netgear switch 8-Port Gigabit GS308-300PES fémházas
12 634.- Ft
16 045.- Ft
3 év
  
 Netgear switch JGS516 ProSafe 16 Port Gigabit Rackmount
43 826.- Ft
55 659.- Ft
3 év
  
 Netgear switch ProSafe 8-Port GS108GE Gigabit fémházas
11 245.- Ft
14 281.- Ft
3 év
  
 Netgear switch ProSafe Plus 8-Port Gigabit GS108E-300PES
19 981.- Ft
25 376.- Ft
3 év
  
 Netgear switch ProSafe Plus GS105E-200PES 5-Port Gigabit
15 770.- Ft
20 028.- Ft
3 év
  
 Netgear switch ProSafe Plus GS105GE 5-Port Gigabit
11 581.- Ft
14 708.- Ft
2 év
 
 
 Noname
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
OricoUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Orico USB 2.0 - LAN 10/100Mb/s ORICO-UTK-U2-BK-BP adapter
2 475.- Ft
3 143.- Ft
1 év
 
 
RaidsonicUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
SandbergUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Sandberg USB2.0 10/100 LAN adapter 133-78
3 461.- Ft
4 395.- Ft
1 év
  
 Sandberg USB3.0 Gigabit Network Adapter 133-90
5 701.- Ft
7 240.- Ft
2 év
 
 
SatechiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Satechi Aluminum Type-C - Gigabit Ethernet adapter ST-TCENM
11 288.- Ft
14 336.- Ft
1 év
  
 Satechi Aluminum Type-C - Gigabit Ethernet adapter ST-TCENS
11 288.- Ft
14 336.- Ft
1 év
 
 
SavioUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
  
 
 
StartechUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TeltonikaUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Teltonika RUT240 MeiG 4G/LTE CAT4 Vezeték nélküli ipari router
64 837.- Ft
82 343.- Ft
2 év
 
 
TendaUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Tenda PoE15F 10/100Mbps PoE Injector
5 938.- Ft
7 541.- Ft
3 év
  
 Tenda PoE30G-AT PoE Injector delivers up to 30W output
5 528.- Ft
7 021.- Ft
3 év
  
 Tenda powerline adapter P200KIT mini
11 695.- Ft
14 853.- Ft
3 év
  
 Tenda switch S105 5port 10/100
2 453.- Ft
3 115.- Ft
3 év
  
 Tenda switch S108 8port 10/100
3 080.- Ft
3 912.- Ft
3 év
  
 Tenda switch S16 16 port
4 704.- Ft
5 974.- Ft
3 év
  
 Tenda switch SG105 5port Gigabit
4 107.- Ft
5 216.- Ft
3 év
  
 Tenda switch SG108 8port gigabit
5 837.- Ft
7 413.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEF1105P-4-63W 5-Port 10/100M + PoE
10 248.- Ft
13 015.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEF1106P-63W 6-Port, 10/100M, 4-Port PoE
10 808.- Ft
13 726.- Ft
2 év
  
 Tenda switch TEF1109D 9-Port 10/100M
4 592.- Ft
5 832.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEF1109P-8-63W 9-Port 10/100M + PoE
15 344.- Ft
19 487.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEF1110P-8-63W 8-Port 10/100M + PoE 58W, 2x10/1
15 344.- Ft
19 487.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1005D 10/100/1000Mbps 5port
5 598.- Ft
7 109.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1008D 8-Port Gigabit Desktop
10 264.- Ft
13 035.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1016D 16port gigabit
16 529.- Ft
20 992.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1024D 24port
25 770.- Ft
32 728.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1105PD 5-Port Gigabit Desktop + PoE in
9 800.- Ft
12 446.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1109P-8-102W 8-Port Gigabit Desktop + PoE
28 698.- Ft
36 446.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1116P-16-150W 16-Port Gigabit Desktop + PoE
64 098.- Ft
81 404.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG3328F L2 16-Port Gigabit Managed
51 540.- Ft
65 456.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG5310P-8-150W L3 Managed PoE
44 890.- Ft
57 010.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG5312F L2 10-Port Managed
32 267.- Ft
40 979.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG5328P-24-410W 24-Port Managed
111 485.- Ft
141 586.- Ft
3 év
 
 
TP-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D konverter
9 946.- Ft
12 631.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media konverter
8 702.- Ft
11 052.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber konverter
9 251.- Ft
11 749.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber konverter
7 806.- Ft
9 914.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC1400 14-slot-os média konverter ház 19" rack
66 512.- Ft
84 470.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media konverter
11 290.- Ft
14 338.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter
11 446.- Ft
14 536.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC220L 1000M media konverter
6 774.- Ft
8 603.- Ft
2 év
  
 TP-LINK OC200 Omada Cloud Controller
34 810.- Ft
44 209.- Ft
2 év
  
 TP-Link OC300 Omada Controller
76 481.- Ft
97 131.- Ft
3 év
  
 TP-Link PCI-E TX201 2.5 Gigabit adapter
8 658.- Ft
10 996.- Ft
2 év
  
 TP-Link PCI-E TX401 10 Gigabit adapter
34 821.- Ft
44 223.- Ft
2 év
  
 TP-Link PCIE TG-3468 10/100/1000 hálózati kártya
3 539.- Ft
4 495.- Ft
2 év
  
  
  
 TP-Link POE adapter TL-POE150S tápegység nélkül
6 126.- Ft
7 780.- Ft
2 év
  
 TP-Link POE adapter TL-POE160S PoE+ Injector
7 486.- Ft
9 507.- Ft
3 év
  
 TP-Link POE adapter TL-POE170S PoE++ Injector
20 496.- Ft
26 030.- Ft
3 év
  
  
  
  
 TP-Link POE adapter TL-POE4824G 48VDC Passive PoE
5 714.- Ft
7 257.- Ft
3 év
  
 TP-Link POE TL-POE10R PoE tápleválasztó
4 637.- Ft
5 889.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA4010 500Mbps NANO Kit
12 432.- Ft
15 789.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA4010P 500Mbps NANO Kit
15 781.- Ft
20 042.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA7017 Extender Kit
15 042.- Ft
19 103.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA7017P Extender Kit
19 085.- Ft
24 238.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA7019P AV1000 Extender Kit
19 376.- Ft
24 608.- Ft
1 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA7027P KIT AV1000
21 258.- Ft
26 998.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA717 AV1000 Extender Kit
17 270.- Ft
21 933.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA8010PKIT AV1200 Gigabit Passthrough Kit
18 542.- Ft
23 548.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA8030P AV1300 Kit
22 000.- Ft
27 940.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA8033P KIT AV1300 Gigabit Passthrough Kit
29 870.- Ft
37 935.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA1000 AV1000 Wi-Fi Extender Kit
29 154.- Ft
37 026.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA1300P AV1300 Wi-Fi Extender Kit
45 786.- Ft
58 148.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA4220 WiFi Extender
12 242.- Ft
15 547.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA4220 WiFi Extender Kit
20 597.- Ft
26 158.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA4220T AV600 WiFi Extender Kit 3 db-os
30 047.- Ft
38 160.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA7517 WiFi Extender Kit
22 064.- Ft
28 021.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA7617 AV1000 Wi-Fi Extender Kit
29 075.- Ft
36 925.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA7619 AV1200 Wi-Fi Extender Kit
28 952.- Ft
36 769.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA8631P AV1300 Wi-Fi
25 425.- Ft
32 290.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA8631PKIT AV1300 Wi-Fi Gigabit Passthrough Kit
39 170.- Ft
49 746.- Ft
3 év
  
 TP-Link router ER605 Omada Gigabit VPN
21 706.- Ft
27 567.- Ft
3 év
  
 TP-Link router ER707-M2 Omada Multi-Gigabit VPN
69 989.- Ft
88 886.- Ft
2 év
  
 TP-Link router ER7212PC Omada 3-in-1 Gigabit VPN
80 550.- Ft
102 299.- Ft
2 év
  
 TP-Link router ER8411 Omada with 10G Ports VPN
191 061.- Ft
242 647.- Ft
2 év
  
 TP-Link router TL-R470T+ 4 WAN port + 1 LAN port
13 832.- Ft
17 567.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS1005 5 port
2 492.- Ft
3 165.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS1005G 5 port Gigabit
4 245.- Ft
5 391.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS1008 8 port
3 091.- Ft
3 926.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS1008G 8 port gigabites
6 653.- Ft
8 449.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS105G 5 port fémház
4 760.- Ft
6 045.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS106LP 6 port fémház 4 port PoE
12 432.- Ft
15 789.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS108G 8 port fémház
7 279.- Ft
9 244.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch SL1311MP 8 10/100 port POE + 2 port 10/100/1000, 1x SFP
25 950.- Ft
32 957.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch T1500-28PCT (TL-SL2428P) 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart PoE+
94 192.- Ft
119 624.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch T1500G-8T 8 port Gigabit Smart
31 550.- Ft
40 069.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch T1600G-28PS 24port PoE+ 4 RJ45/SFP port
129 965.- Ft
165 056.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch T2600G-52TS 48port + 4 RJ45/SFP port
134 236.- Ft
170 480.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1005D 5 port
3 080.- Ft
3 912.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1005LP 5port PoE
10 921.- Ft
13 870.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1005P 5 port
11 060.- Ft
14 046.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1006P 6 port POE
10 493.- Ft
13 326.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SF1008D 8 port
3 455.- Ft
4 388.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1008LP 4+4 port POE
13 269.- Ft
16 852.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SF1008P 4+4 port POE
14 594.- Ft
18 534.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1009P 1+8 port POE
15 725.- Ft
19 971.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SF1016 16 port
15 907.- Ft
20 202.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1016D 16 port
7 513.- Ft
9 542.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1016DS 16 port fémházas
14 772.- Ft
18 760.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1024 24 port
19 481.- Ft
24 741.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1024D 24 port fémházas
16 341.- Ft
20 753.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1024M 24 port
13 597.- Ft
17 268.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1048 10/100Mbps 48 port
36 729.- Ft
46 646.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1005D 5port Gigabit
4 747.- Ft
6 029.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1005LP 5port PoE
12 005.- Ft
15 246.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1005P 5port Gigabit PoE
13 555.- Ft
17 215.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1008 8 port Gigabit fémház
14 750.- Ft
18 733.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1008D 8 port Gigabit
6 695.- Ft
8 503.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1008MP 8 port Gigabit POE+
41 854.- Ft
53 155.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1008P 4+4 POE port Gigabit
16 285.- Ft
20 682.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1016 16 port Gigabit, 1U
25 707.- Ft
32 648.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1016D 16 port Gigabit desktop
21 829.- Ft
27 723.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1016DE Easy Smart 16 port Gigabit fémház
26 779.- Ft
34 009.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1016PE 16 port Easy Smart POE+
62 346.- Ft
79 179.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1024 24 port Gigabit, 1U
32 458.- Ft
41 222.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1024D 24 port Gigabit desktop
29 635.- Ft
37 636.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1024DE 24 port Gigabit desktop
38 226.- Ft
48 547.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1048 48 port Gigabit, 1U
112 056.- Ft
142 311.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG105 5 port Gigabit fémházas
6 008.- Ft
7 630.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG105-M2 5 port 2.5 Gigabit
26 459.- Ft
33 603.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG105E 5 port menedzs. Gigabit fémházas
6 563.- Ft
8 335.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG105PE 5port SMART
20 559.- Ft
26 110.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG108 8 port Gigabit fémházas
7 997.- Ft
10 156.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG108-M2 8-port 2.5 Gigabit
41 490.- Ft
52 692.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG108E 8 port menedzselhető Gigabit fémházas
9 374.- Ft
11 905.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG108PE 8 port PoE menedzs. Gigabit fémh.
23 764.- Ft
30 180.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG116 16-port
21 067.- Ft
26 755.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG116E 16 port
25 129.- Ft
31 914.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1210MP 8 port Gigabit POE+ 2xSFP
50 923.- Ft
64 672.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1210MPE Easy Smart 8 port Gigabit POE+ 2xSFP
55 044.- Ft
69 906.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1210P 10 port Gigabit POE+
34 082.- Ft
43 284.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1218MPE JetStream 16-Port Gigabit Easy Smart PoE+ 2xSFP
68 779.- Ft
87 349.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1428PE 28-Port Rackmount PoE+
102 917.- Ft
130 705.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG2008 8port Gigabit Smart
31 924.- Ft
40 543.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG2008P 8port Gigabit Smart PoE+
39 854.- Ft
50 615.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG2210MP JetStream 8 port Gigabit POE+ 2xSFP
64 286.- Ft
81 643.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG2210P 8 port Gigabit Smart POE 2xSFP
49 400.- Ft
62 738.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG2218 16 port Gigabit 2xSFP port
48 732.- Ft
61 890.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG2428P 28-Port Gigabit Smart 24-Port PoE+
113 659.- Ft
144 347.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3210 8port gigabit + 2 SFP L2 managed
42 118.- Ft
53 490.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG3210XHP-M2 JetStream 8 port 2.5G 2xSFP+ L2+ Managed
179 536.- Ft
228 011.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3428 JetStream 24xGbE LAN 4xGbE, SFP
67 626.- Ft
85 885.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3428MP JetStream 28-Port Gigabit L2 Managed 24-Port PoE+
145 003.- Ft
184 154.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3428X JetStream 24xGbE LAN 4xGbE, SFP
97 700.- Ft
124 079.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3428XMP 10GE SFP+ L2+ Managed PoE+
205 547.- Ft
261 045.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG3452 52-Port L2+ Managed 4 SFP port
138 914.- Ft
176 421.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG3452P 52-Port L2+ Managed PoE+
236 211.- Ft
299 988.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG3452X 10Ge SFP+ 48-Port L2+ Managed PoE+
215 527.- Ft
273 719.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG3452XP 10GE SFP+ 52-Port L2+ Managed PoE+
325 158.- Ft
412 951.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SL1218MP 16-port + 2-port Gigabit, PoE
51 026.- Ft
64 803.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SL1218P 16-port + 2-port Gigabit, PoE+
42 532.- Ft
54 016.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SL1226P 24-Port Unmanaged PoE+
56 508.- Ft
71 765.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SL2428P 24-Port + 4-Port Gigabit, Smart, PoE+
96 074.- Ft
122 014.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SX1008 8-Port 10 Gigabit
174 087.- Ft
221 090.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SX105 5-Port 10 Gigabit
138 018.- Ft
175 283.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SX3008F JetStream 8-Port 10GE SFP+ L2+ Managed
96 008.- Ft
121 930.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SX3016F JetStream 16-Port 10GE SFP+ L2+ Managed
221 384.- Ft
281 158.- Ft
3 év
  
 TP-Link TL-SG1218MP 18-Port Rackmount
89 970.- Ft
114 262.- Ft
2 év
  
 TP-Link USB 2.0 UE200 Ethernet Network Adapter 10/100
3 125.- Ft
3 969.- Ft
2 év
  
 TP-Link USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s + USB HUB 3 port UE330 adapter
7 493.- Ft
9 516.- Ft
2 év
  
 TP-Link USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s UE300 adapter
5 062.- Ft
6 429.- Ft
2 év
  
 TP-Link USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s UE306 adapter
4 637.- Ft
5 889.- Ft
2 év
  
 TP-Link USB 3.0 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s UE300C adapter
5 443.- Ft
6 913.- Ft
2 év
 
 
UBiQUiTiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Ubiquiti FiberPoE G2 kültéri média konverter F-POE-G2
10 175.- Ft
12 922.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti POE 24V 1A fehér színű POE tápegység Gigabit LAN porttal POE-24-24W-G-WH
4 413.- Ft
5 605.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti POE 48V 0,5A POE tápegység Gigabit LAN porttal POE-48-24W-G
5 324.- Ft
6 761.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti POE 48V 0,5A POE tápegység LAN porttal POE-48-24W
4 389.- Ft
5 574.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti POE 50V 1.2A Gigabit power supply with POE and LAN port POE-50-60W
10 618.- Ft
13 485.- Ft
2 év
  
 UBiQUiTi POE DC tápegység 24V 12W
2 744.- Ft
3 485.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti POE U-POE-AF Injector Adapter
2 957.- Ft
3 755.- Ft
1 év
  
 UBiQUiTi POE-24-12W-G DC tápegység 24V 12W Gigabit
4 212.- Ft
5 349.- Ft
2 év
  
 UBiQUiTi POE-24-24W DC tápegység 24V 24W
4 413.- Ft
5 605.- Ft
1 év
  
 UBiQUiTi router Edge Router ER-X
17 650.- Ft
22 416.- Ft
1 év
  
 UBiQUiTi router ER-X 5port gigabit 1xSFP
25 624.- Ft
32 542.- Ft
1 év
  
 UBiQUiTi switch ES-24-250W 24port gigabit + 2xSFP + PoE
143 315.- Ft
182 010.- Ft
1 év
  
 UBiQUiTi switch ES-48-500W 48port gigabit + 2xSFP + PoE
261 828.- Ft
332 522.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-24 24port GbE LAN 2xGbE SFP port L2 menedzselhető
72 072.- Ft
91 531.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-48 48port GbE LAN 4x SFP port L2 menedzselhető
126 918.- Ft
161 186.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-48-POE Gen2 48port GbE 32x PoE+ 4xGbE SFP port L2 menedzselhető
216 539.- Ft
275 005.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-Aggregation 8x10GbE SFP+ port L2 menedzselhető switch
100 129.- Ft
127 164.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-Enterprise-48-PoE 48x 2.5GbE Multi-Gigabit PoE LAN 4x10GbE SFP+
553 765.- Ft
703 282.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-Enterprise-8-PoE 8x 2.5GbE Multi-Gigabit PoE LAN 2xSFP+ port L3
183 702.- Ft
233 302.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-Flex 5xGbE LAN PoE Switch
36 550.- Ft
46 419.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-Flex XG 4x10GbE LAN 1xGbE LAN
106 214.- Ft
134 892.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-Flex-Mini 5xGbE LAN port
11 356.- Ft
14 422.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-Lite-16-PoE 16port GbE LAN 8x PoE+ (45W) L2 menedzselhető
73 360.- Ft
93 167.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-Lite-8-PoE 8port GbE LAN 4x PoE+ (52W) L2 menedzselhető
40 514.- Ft
51 453.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-PRO-24 Gen2 24port GbE LAN 2xSFP+ port L2 menedzselhető
150 853.- Ft
191 583.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-PRO-24-POE Gen2 24port GbE LAN 16xPoE+ 8xPoE++ 2xSFP+ port L3 m.
245 146.- Ft
311 335.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-PRO-48-POE Gen2 48port GbE LAN 40xPoE+ 8xPoE++ 4xSFP+ port L3 m.
389 585.- Ft
494 773.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch UniFi USW-Pro-Aggregation 28xSFP+ 4xSFP28 port L3 menedzselhető
318 173.- Ft
404 080.- Ft
2 év
  
 Ubiquiti switch US-48-500W UniFi 48xGLAN, 2xSFP, 2xSFP+ PoE+
286 709.- Ft
364 120.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti switch US-8-150W UniFi 8xGLAN, 2xSFP, PoE (150W)
76 418.- Ft
97 051.- Ft
1 év
  
 UBiQUiTi switch US-8-60W 8-port Gigabit 4 PoE Port
43 042.- Ft
54 663.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti switch USW-16-POE Gen2 16xGLAN, 2xSFP, PoE (48W)
108 025.- Ft
137 192.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti switch USW-24-POE UniFi 24xGLAN, 2xSFP, PoE (92W)
138 952.- Ft
176 469.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul
9 526.- Ft
12 098.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti U-POE-AT POE Injector Adapter
5 725.- Ft
7 271.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti UniFi Cloud Key G2 Stand-Alone Controller 1TB HDD-vel UCK-G2-PLUS
74 486.- Ft
94 597.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti UniFi Dream Machine PRO 8xGbE LAN 1xSFP 1xSFP+ 19"
149 832.- Ft
190 287.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti UniFi Dream Machine SE 8xGbE PoE LAN 1xSFP 1xSFP+ 19" 1U
194 295.- Ft
246 755.- Ft
1 év
 
 
UGreenUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Ugreen USB-C - LAN 10/100/1000Mb/s adapter 50737
4 371.- Ft
5 551.- Ft
1 év
 
 
ZyxelUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Zyxel SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul
31 304.- Ft
39 756.- Ft
1 év
  
 ZyXEL switch ES-108Av3 8port 10/100Mbps asztali
4 626.- Ft
5 875.- Ft
2 év
  
 ZyXEL switch GS1008-HP 8port PoE
24 808.- Ft
31 506.- Ft
3 év
  
 ZyXEL switch GS105Bv3 5port Gigabit asztali
5 802.- Ft
7 369.- Ft
2 év
  
 ZyXel switch GS105SV2 5 port GLAN asztali
4 894.- Ft
6 215.- Ft
3 év
  
 ZyXEL switch GS108Bv3 8port Gigabit asztali
7 818.- Ft
9 929.- Ft
2 év
  
 Zyxel switch GS108SV2 8x1000Mbp 8port
6 798.- Ft
8 633.- Ft
2 év
  
 Zyxel switch GS1100-16 V3 16port 10/100/1000Mbps
23 822.- Ft
30 254.- Ft
3 év