Fel
Vissza
HOME  OLDALTÉRKÉP  KAPCSOLAT  
         
Név:
Jelszó:
 
Általános keresés
 
 csak a termékek nevében
 a termékek leírásában is
Keresés gyártó szerint
Termékeink


Hálózat (kábeles)

Lista szűkítése az alábbi jellemzők szerint:

    Gyártó:     
       
Eszköz fajtája / Type Sebesség / Speed Csatlakozás / Connect
ésés
Csak a raktáron lévő termékek listázása  


Jelmagyarázat :

Zöld pipa : raktáron van

Piros telefon : nincs raktáron, rendelhető, kérjük érdeklődjön

1. üzlet : Debrecen, Szent Anna u. 18. Tel.: 52/431-136

2. üzlet : Debrecen, István u. 32. Tel. 52/501-682



 
AkygaUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
ApproxUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Approx USB 2.0 - LAN 10/100Mb/s APPC07V3 adapter
2 983.- Ft
3 790.- Ft
1 év
  
 Approx USB 3.0 - LAN 10/100/1000Mb/s adapter APPC07GV2
4 887.- Ft
6 210.- Ft
1 év
 
 
ArubaUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR J9150D
184 563.- Ft
234 400.- Ft
1 év
  
 Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable J9281D
44 232.- Ft
56 180.- Ft
1 év
  
 Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable J9283D
77 777.- Ft
98 780.- Ft
1 év
  
 Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
97 808.- Ft
124 220.- Ft
1 év
  
 Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
56 427.- Ft
71 670.- Ft
1 év
  
 Aruba switch Instant On 1930 24xGbE 4xSFP+ smart JL682A
108 306.- Ft
137 550.- Ft
1 év
  
 Aruba switch Instant On 1930 48xGbE POE 4xSFP+ smart JL686A
338 156.- Ft
429 460.- Ft
1 év
  
 Aruba switch Instant On 1930 8xGbE LAN 2xSFP smart JL680A
57 362.- Ft
72 850.- Ft
1 év
  
 Aruba switch Instant On 1930 8xGbE POE 2xSFP smart JL681A
101 684.- Ft
129 140.- Ft
1 év
 
 
AsusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Asus PCI-E PCE-C2500 2.5GBase-T PCIe Network Adapter
10 002.- Ft
12 710.- Ft
3 év
  
 Asus PCI-E8x PEB-10G/57840-2S 10 Gb hálózati kártya 2xSFP+
85 425.- Ft
108 490.- Ft
3 év
  
 Asus PCI-E8x PEB-10G/57840-2T 10 Gb hálózati kártya 2xRJ45
96 088.- Ft
122 040.- Ft
3 év
  
 ASUS PCIE XG-C100C 10G Network Adapter
35 370.- Ft
44 920.- Ft
1 év
  
 Asus USB-C2500 Ethernet Adapter
14 437.- Ft
18 340.- Ft
2 év
  
 Asustor switch ASW205T 2.5Gbps 5 port switch
53 872.- Ft
68 420.- Ft
2 év
 
 
AxagonUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 AXAGON ADE-TR USB3.2 SuperSpeed USB Gigabit Ethernet
5 253.- Ft
6 680.- Ft
1 év
  
 AXAGON ADE-TRC USB3.2 SuperSpeed USB-C Gigabit Ethernet
5 589.- Ft
7 100.- Ft
1 év
  
 AXAGON PCEE-GRF PCIe Gigabit Ethernet
3 349.- Ft
4 260.- Ft
1 év
  
 Axagon PCIE PCEE-G25 2.5 Gigabit Ethernet
9 173.- Ft
11 650.- Ft
1 év
  
 Axagon PCIE PCEE-GIX Gigabit Ethernet
9 397.- Ft
11 940.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB 2.0 - LAN 10/100Mb/s ADE-XR adapter
3 237.- Ft
4 120.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB 3.0 - LAN 10/100/1000Mb/s ADE-SR adapter
4 883.- Ft
6 210.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB 3.0 - LAN 10/100/1000Mb/s ADE-SRC adapter
5 006.- Ft
6 360.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB 3.0 - LAN 2.5Gbps ADE-25R adapter
9 173.- Ft
11 650.- Ft
1 év
  
 AXAGON USB-C 3.0 - LAN 2.5Gbps ADE-25RC adapter
9 173.- Ft
11 650.- Ft
1 év
 
 
CISCOUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Cisco GLC-SX-MMD SFP (mini-GBIC)
113 972.- Ft
144 750.- Ft
1 év
  
 Cisco MGBSX1 SFP (mini-GBIC)
42 791.- Ft
54 350.- Ft
1 év
  
 Cisco switch CBS250-48T-4G 48x Gb LAN 4xSFP L3 menedzselhető
210 627.- Ft
267 500.- Ft
3 év
  
 Cisco switch CBS350-24T-4G 24x GbE LAN 4x SFP port L3 menedzselhető
200 670.- Ft
254 860.- Ft
3 év
  
  
 Cisco switch SF110D-08 8port 10/100Mbps LAN
14 549.- Ft
18 480.- Ft
5 év
  
 Cisco switch SG110D-05 5 portos GLAN 10/100/1000Mbps
22 893.- Ft
29 080.- Ft
5 év
 
 
CudyUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 CUDY PCI-E PE25 2.5 Gigabites hálózati kártya
6 283.- Ft
7 980.- Ft
2 év
  
 CUDY POE400 POE++ adapter 56VDC, 90W
14 235.- Ft
18 080.- Ft
2 év
  
 Cudy switch FS1010PG 10 port
15 299.- Ft
19 430.- Ft
3 év
  
 CUDY switch FS1018PS1 16+2 port Gigabit 2X1000MBPS +1 Gigabit SFP 16 POE+ port
29 982.- Ft
38 080.- Ft
2 év
  
 Cudy switch GS1005P 5 port Gigabit
13 586.- Ft
17 260.- Ft
3 év
  
 CUDY switch GS1008PT 8 port Gigabit 8xPOE+
16 442.- Ft
20 890.- Ft
2 év
  
 CUDY switch GS1020PS2 16+2+2 port Gigabit 2X1000MBPS SFP 16 POE+ port
47 622.- Ft
60 480.- Ft
2 év
  
 CUDY switch GS105 5 port Gigabit
5 006.- Ft
6 360.- Ft
2 év
  
 Cudy switch GS108 8 port Gigabit
6 955.- Ft
8 840.- Ft
3 év
  
 CUDY switch GS108D 8 port Gigabit
6 507.- Ft
8 270.- Ft
2 év
  
 CUDY switch GS2008PS2 8 port Gigabit 8xPOE+ + 2x SFP Gigabit
36 490.- Ft
46 350.- Ft
2 év
  
 CUDY switch GS2018PS2 16+2 port Gigabit 2X1000MBPS SFP Menedzselhető 16 POE port
76 507.- Ft
97 170.- Ft
2 év
  
 CUDY switch GS2028PS4 24 port Gigabit 24xPOE+ + 4x SFP Gigabit menedzselhető
87 774.- Ft
111 480.- Ft
2 év
 
 
D-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 D-Link DPE-101GI Gigabit POE injector
11 267.- Ft
14 310.- Ft
2 év
  
 D-Link PCI DGE-528T Giga 32bit Ethernet Adapter
3 819.- Ft
4 850.- Ft
1 év
  
 D-Link Powerline adapter DHP-601AV PowerLine AV2 Gigabit
15 994.- Ft
20 320.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-1005D 5port desktop
2 643.- Ft
3 360.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-1005P 5port POE desktop
14 650.- Ft
18 610.- Ft
1 év
  
 D-Link switch DES-1008D 8port desktop
3 315.- Ft
4 210.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-1008PA 8port POE desktop
18 435.- Ft
23 420.- Ft
1 év
  
 D-Link switch DES-1016D 16port
11 390.- Ft
14 470.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-1024D 24port 10/100
13 866.- Ft
17 610.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DES-1210-28P 24x100Mbps +2 Giga/SFP POE Web
99 366.- Ft
126 200.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1005D 5port gigabit
4 682.- Ft
5 950.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1008D 8port gigabit
6 474.- Ft
8 230.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1008P/E 8port gigabit POE
25 883.- Ft
32 880.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1008P/E 8port POE desktop
27 966.- Ft
35 520.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1016D 16port gigabit rackmount
21 459.- Ft
27 260.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1024D 24port gigabit desktop
29 826.- Ft
37 880.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1026MP 26port POE desktop
134 960.- Ft
171 400.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-105E 5-Port Gigabit
8 064.- Ft
10 250.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-108E 8-Port Gigabit
9 475.- Ft
12 040.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1100-16 10port Smart desktop
42 392.- Ft
53 840.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1210-08P 8port POE Smart desktop
53 659.- Ft
68 150.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1210-10 10port Smart desktop
40 858.- Ft
51 890.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1210-16 16port Smart desktop
57 344.- Ft
72 830.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-20 20-Port Gigabit
43 691.- Ft
55 490.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-24 24-Port Gigabit
54 421.- Ft
69 120.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-24P 24-Port + 4SFP Port Gigabit PoE
156 632.- Ft
198 930.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-26 24port Smart desktop
50 232.- Ft
63 800.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-28 24-Port Gigabit + 4SPF Port
57 053.- Ft
72 460.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-28MP 28port POE Smart desktop
199 494.- Ft
253 360.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-48 44-Port + 4SFP Port Gigabit
119 280.- Ft
151 490.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-52 48-Port + 4SFP Port Gigabit
138 230.- Ft
175 560.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1210-52MP 48-Port + 4SFP Port Gigabit POE
252 235.- Ft
320 340.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1510-20 20-Port Gigabit + 2x10G SFP
91 907.- Ft
116 730.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1510-28P 24-Port + 2+2SFP Port 1/10G POE
273 269.- Ft
347 060.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1510-28X 24-Port + 4 10g SFP Port Gigabit
144 312.- Ft
183 280.- Ft
2 év
  
 D-Link switch DGS-1510-28XMP 24-Port + 4SFP Port Gigabit
379 501.- Ft
481 970.- Ft
5 év
  
 D-Link switch DGS-1510-52X 52-Port + 4SFP Port Gigabit
308 101.- Ft
391 290.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-16G 16port gigabit
20 798.- Ft
26 420.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-24G/E 24port gigabit
27 485.- Ft
34 910.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-5E 5port 10/100
2 419.- Ft
3 080.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-5G 5port gigabit
5 006.- Ft
6 360.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-8E 8port 10/100
2 654.- Ft
3 380.- Ft
2 év
  
 D-Link switch GO-SW-8G 8port gigabit
6 854.- Ft
8 710.- Ft
2 év
  
 D-Link USB 2.0 DUB-E100 ethernet adapter
8 400.- Ft
10 670.- Ft
2 év
  
 
 
DelockUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Delock PCIE Gigabit 1xLAN adapter 89189
9 083.- Ft
11 540.- Ft
1 év
  
 Delock PCIE Gigabit 2xLAN adapter 89944
24 886.- Ft
31 610.- Ft
1 év
  
 Delock PCIE Gigabit 4xLAN adapter 89567
42 941.- Ft
54 540.- Ft
1 év
  
 Delock PCIE Gigabit LAN adapter 90381
8 714.- Ft
11 070.- Ft
1 év
  
 Delock PCIEx4 10 Gigabit LAN adapter 89654
57 915.- Ft
73 560.- Ft
1 év
  
 Delock PCIEx4 Gigabit 2xLAN adapter 89021
25 446.- Ft
32 320.- Ft
1 év
  
 Delock USB 3.1 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter 62642
12 354.- Ft
15 690.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter 62121 (Delock)
13 866.- Ft
17 610.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter 62616 (Delock)
11 189.- Ft
14 210.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter fehér 65905 (Delock)
9 946.- Ft
12 640.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter fekete 65903 (Delock)
9 946.- Ft
12 640.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter fekete 66039 (Delock)
9 923.- Ft
12 610.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 - LAN 2.5Gb/s adapter 65990 (Delock)
23 666.- Ft
30 060.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter 64118 (Delock)
8 714.- Ft
11 070.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter 65906 (Delock)
11 189.- Ft
14 210.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter fekete 65904 (Delock)
9 990.- Ft
12 690.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s adapter fekete 66043 (Delock)
10 315.- Ft
13 100.- Ft
1 év
 
 
DigitusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Digitus USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter DN-3023
7 106.- Ft
9 030.- Ft
2 év
 
 
GembirdUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Gembird PCIE NIC-GX1 10/100/1000Mbps hálózati kártya
3 136.- Ft
3 990.- Ft
1 év
  
 Gembird USB3.0 - 10/100/1000Mbps NIC-U3-02 hálózati kártya
3 847.- Ft
4 890.- Ft
1 év
 
 
Hewlett PackardUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
IntelUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Intel PCIE1X Gigabit Pro/1000CT OEM Adapter EXPI9301CTBLK
23 187.- Ft
29 450.- Ft
3 év
 
 
IntellinetUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LanbergUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LinksysUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Linksys switch LGS116 16 port gigabites
31 214.- Ft
39 650.- Ft
1 év
 
 
LogiLinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
MikrotikUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 MikroTik router CRS328-24P-4S+RM 24port GbE Rackmount
214 693.- Ft
272 660.- Ft
2 év
  
 Mikrotik router HEX Lite RB750r2 L4, 64MB RAM, 5xLAN
15 982.- Ft
20 300.- Ft
2 év
  
 MikroTik router HEX RB750Gr3 RouterOS L4 4port Gbit LAN
22 344.- Ft
28 380.- Ft
2 év
  
 MikroTik router hEX S RB760iGS L4 256MB RAM 5xGLAN 1xSFP
18 480.- Ft
23 470.- Ft
2 év
  
 Mikrotik router RB2011iL-IN 5x10/100 + 5x 10/100/1000 LAN
37 218.- Ft
47 270.- Ft
1 év
  
 Mikrotik router RB2011iL-RM 5x10/100+5x10/100/1000 LAN,rack
37 218.- Ft
47 270.- Ft
1 év
  
 Mikrotik router RB2011iLS-IN 5x10/100+5x10/100/1000 LAN,SFP
40 925.- Ft
51 980.- Ft
1 év
  
 Mikrotik router RB2011UiAS-RM 5x10/100+5x 10/100/1000,RACK
46 760.- Ft
59 390.- Ft
1 év
  
 MikroTik router RB750UPr2 hEX PoE lite L4
22 758.- Ft
28 910.- Ft
1 év
  
 Mikrotik RouterBoard RBPOE Passive POE tápfeladó
1 288.- Ft
1 640.- Ft
1 év
  
 MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM
7 840.- Ft
9 960.- Ft
2 év
  
 Mikrotik switch CRS326-24G-2S+RM L5 24xGLAN, 2xSFP Rack
79 094.- Ft
100 450.- Ft
2 év
  
 MikroTik switch CRS354-48G-4S+2Q+RM 48port GbE LAN 4x10G SFP+ port 2x40G QSFP+ port
220 349.- Ft
279 850.- Ft
2 év
 
 
NetgearUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Netgear switch 5-Port GS205-100PES Gigabit asztali
7 018.- Ft
8 920.- Ft
2 év
  
 Netgear switch 8-Port Gigabit GS308-300PES fémházas
11 478.- Ft
14 580.- Ft
3 év
  
 Netgear switch 8-Port GS208-100PES Gigabit asztali
9 032.- Ft
11 480.- Ft
2 év
  
 Netgear switch 8-Portos GS308T-100PES Gigabit Smart Managed Pro
28 078.- Ft
35 660.- Ft
2 év
  
 Netgear switch FS108 v3 8port 10/100Mbps fémházas
8 960.- Ft
11 380.- Ft
3 év
  
 Netgear switch JGS516 ProSafe 16 Port Gigabit Rackmount
36 522.- Ft
46 390.- Ft
3 év
  
 Netgear switch JGS524 ProSafe 24-Port Gigabit Rackmount
49 610.- Ft
63 010.- Ft
3 év
  
 Netgear switch ProSafe 8-Port GS108GE Gigabit fémházas
9 610.- Ft
12 210.- Ft
3 év
  
 Netgear switch ProSafe Plus 8-Port Gigabit GS108E-300PES
12 376.- Ft
15 720.- Ft
3 év
  
 Netgear switch ProSafe Plus GS105E-200PES 5-Port Gigabit
14 370.- Ft
18 250.- Ft
3 év
  
 Netgear switch ProSafe Plus GS105GE 5-Port Gigabit
10 604.- Ft
13 470.- Ft
2 év
 
 
NetisUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
 Noname
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 USB 3.0 LAN 10/100/1000Mb/s adapter 12.99.1105
4 435.- Ft
5 640.- Ft
1 év
  
 USB 3.0 Type-C LAN 10/100/1000Mb/s adapter
4 693.- Ft
5 960.- Ft
1 év
 
 
QNAPUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
RaidsonicUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
SandbergUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Sandberg USB2.0 10/100 LAN adapter 133-78
3 674.- Ft
4 670.- Ft
1 év
  
 Sandberg USB3.0 Gigabit Network Adapter 133-90
6 776.- Ft
8 610.- Ft
2 év
 
 
SatechiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Satechi Aluminum Type-C - Gigabit Ethernet adapter ST-TCENM
10 611.- Ft
13 480.- Ft
1 év
  
 Satechi Aluminum Type-C - Gigabit Ethernet adapter ST-TCENS
10 611.- Ft
13 480.- Ft
1 év
 
 
StartechUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TeltonikaUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TendaUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Tenda PoE15F 10/100Mbps PoE Injector
6 429.- Ft
8 170.- Ft
3 év
  
 Tenda PoE30G-AT PoE Injector delivers up to 30W output
6 496.- Ft
8 250.- Ft
3 év
  
 Tenda powerline adapter P200KIT mini
11 200.- Ft
14 230.- Ft
3 év
  
 Tenda Powerline PH3 AV1000 Gigabit Adapter Kit
22 120.- Ft
28 100.- Ft
3 év
  
 Tenda switch S105 5port 10/100
2 800.- Ft
3 560.- Ft
3 év
  
 Tenda switch S108 8port 10/100
3 136.- Ft
3 990.- Ft
3 év
  
 Tenda switch SG105 5port Gigabit
4 984.- Ft
6 330.- Ft
3 év
  
 Tenda switch SG108 8port gigabit
7 840.- Ft
9 960.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEF1026F 24-Port 10/100M + 2port GLAN + 2xSFP
20 597.- Ft
26 160.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEF1106P-63W 6-Port, 10/100M, 4-Port PoE
12 320.- Ft
15 650.- Ft
2 év
  
 Tenda switch TEF1109D 9-Port 10/100M
6 496.- Ft
8 250.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEF1110P-8-102W 8-Port 10/100M 2x10/100/1000M +
29 232.- Ft
37 130.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEF1110P-8-63W 8-Port 10/100M + PoE 58W, 2x10/1
17 674.- Ft
22 450.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1005D 10/100/1000Mbps 5port
6 048.- Ft
7 690.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1008D 8-Port Gigabit Desktop
10 080.- Ft
12 810.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1016D 16port gigabit
22 064.- Ft
28 030.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1109P-8-102W 8-Port Gigabit Desktop + PoE
38 069.- Ft
48 350.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG1116P-16-150W 16-Port Gigabit Desktop + PoE
56 112.- Ft
71 270.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG3328F L2 16-Port Gigabit Managed
54 432.- Ft
69 130.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG5310P-8-150W L3 Managed PoE
44 688.- Ft
56 760.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG5312F L3 10-Port Managed
31 360.- Ft
39 830.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG5328F L3 24-Port Managed
51 184.- Ft
65 010.- Ft
3 év
  
 Tenda switch TEG5328P-24-410W 24-Port Managed
128 912.- Ft
163 720.- Ft
3 év
 
 
TP-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D konverter
12 197.- Ft
15 490.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media konverter
11 222.- Ft
14 260.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber konverter
8 371.- Ft
10 640.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber konverter
8 926.- Ft
11 340.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media konverter
11 782.- Ft
14 970.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter
11 763.- Ft
14 940.- Ft
2 év
  
 TP-Link MC220L 1000M media konverter
6 434.- Ft
8 180.- Ft
2 év
  
 TP-LINK OC200 Omada Cloud Controller
43 534.- Ft
55 290.- Ft
2 év
  
 TP-Link OC300 Omada Controller
69 675.- Ft
88 490.- Ft
3 év
  
 TP-Link PCIE TG-3468 10/100/1000 hálózati kártya
3 840.- Ft
4 880.- Ft
2 év
  
 TP-Link POE adapter TL-POE150S tápegység nélkül
6 636.- Ft
8 430.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA4010 500Mbps NANO Kit
13 058.- Ft
16 590.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA4010P 500Mbps NANO Kit
17 326.- Ft
22 010.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA4020P Extender Kit
19 824.- Ft
25 180.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA7017 Extender Kit
16 430.- Ft
20 870.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA7017P Extender Kit
20 070.- Ft
25 490.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA7027P KIT AV1000
20 899.- Ft
26 550.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA7517 Wi-Fi AV1000 Kit
23 932.- Ft
30 400.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA8010PKIT AV1200 Gigabit Passthrough Kit
32 637.- Ft
41 450.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA8030P AV1300 Kit
32 088.- Ft
40 760.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-PA8033P KIT AV1300 Gigabit Passthrough Kit
30 173.- Ft
38 320.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA4220 WiFi Extender
13 070.- Ft
16 600.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA4220 WiFi Extender Kit
20 515.- Ft
26 060.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA4220T AV600 WiFi Extender Kit
30 733.- Ft
39 040.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA7517 WiFi Extender Kit
23 957.- Ft
30 430.- Ft
2 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA8631P AV1300 Wi-Fi
25 939.- Ft
32 950.- Ft
3 év
  
 TP-Link Powerline adapter TL-WPA8631PKIT AV1300 Wi-Fi Gigabit Passthrough Kit
47 264.- Ft
60 030.- Ft
3 év
  
 TP-Link router ER605 Omada Gigabit VPN
19 824.- Ft
25 180.- Ft
3 év
  
 TP-Link router TL-R470T+ 4 WAN port + 1 LAN port
14 896.- Ft
18 920.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS1005 5 port
2 908.- Ft
3 700.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS1005G 5 port Gigabit
5 290.- Ft
6 720.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS1008 8 port
3 382.- Ft
4 300.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS1008G 8 port gigabites
7 620.- Ft
9 680.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS105G 5 port fémház
5 757.- Ft
7 320.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch LS108G 8 port fémház
8 811.- Ft
11 190.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch SF1006P 6 port POE
12 141.- Ft
15 420.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch SL1311MP 11 port POE+
40 992.- Ft
52 060.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch T1500-28PCT (TL-SL2428P) 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart PoE+
92 882.- Ft
117 960.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch T1500G-8T 8 port Gigabit Smart
34 104.- Ft
43 320.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch T1600G-28PS 24port PoE+ 4 RJ45/SFP port
120 702.- Ft
153 300.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch T2600G-52TS 48port + 4 RJ45/SFP port
124 230.- Ft
157 780.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1005D 5 port
3 422.- Ft
4 350.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1005LP 5port PoE
15 456.- Ft
19 630.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1005P 5 port
11 592.- Ft
14 730.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1008D 8 port
4 290.- Ft
5 450.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1008LP 4+4 port POE
16 800.- Ft
21 340.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SF1008P 4+4 port POE
20 384.- Ft
25 890.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1009P 1+8 port POE
15 971.- Ft
20 290.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SF1016 16 port
17 909.- Ft
22 750.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1016D 16 port
9 598.- Ft
12 190.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1016DS 16 port fémházas
18 010.- Ft
22 880.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1024 24 port
22 736.- Ft
28 880.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1024D 24 port fémházas
16 494.- Ft
20 950.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1024M 24 port
17 786.- Ft
22 590.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SF1048 10/100Mbps 48 port
41 955.- Ft
53 290.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1005D 5port Gigabit
5 925.- Ft
7 530.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1005LP 5port PoE
12 197.- Ft
15 490.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1005P 5port Gigabit PoE
12 320.- Ft
15 650.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1008 8 port Gigabit fémház
15 333.- Ft
19 480.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1008D 8 port Gigabit
7 941.- Ft
10 090.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1008MP 8 port Gigabit POE+
45 304.- Ft
57 540.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1008P 4+4 POE port Gigabit
16 677.- Ft
21 180.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1016 16 port Gigabit, 1U
27 653.- Ft
35 120.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1016D 16 port Gigabit desktop
24 226.- Ft
30 770.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1016DE Easy Smart 16 port Gigabit fémház
33 779.- Ft
42 900.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1016PE 16 port Easy Smart POE+
70 000.- Ft
88 900.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1024 24 port Gigabit, 1U
40 432.- Ft
51 350.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1024D 24 port Gigabit desktop
35 258.- Ft
44 780.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1024DE 24 port Gigabit desktop
44 184.- Ft
56 120.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG1048 48 port Gigabit, 1U
108 214.- Ft
137 440.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG105 5 port Gigabit fémházas
7 112.- Ft
9 040.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG105-M2 5 port 2.5 Gigabit
50 053.- Ft
63 570.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG105E 5 port menedzs. Gigabit fémházas
7 840.- Ft
9 960.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG105PE 5port SMART
21 011.- Ft
26 690.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG108 8 port Gigabit fémházas
10 965.- Ft
13 930.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG108-M2 8-port
76 350.- Ft
96 970.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG108E 8 port menedzs. Gigabit fémházas
12 051.- Ft
15 310.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG108PE 8 port PoE menedzs. Gigabit fémh.
29 008.- Ft
36 840.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG116 16-port
23 415.- Ft
29 740.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG116E 16 port
28 470.- Ft
36 160.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1210MP 8 port Gigabit POE+ 2xSFP
58 173.- Ft
73 880.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1210MPE Easy Smart 8 port Gigabit POE+ 2xSFP
61 555.- Ft
78 180.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1210P 10 port Gigabit POE+
38 091.- Ft
48 380.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1210P 16 port Gigabit 2xSFP port
49 818.- Ft
63 270.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG1218MPE JetStream 16-Port Gigabit Easy Smart PoE+ 2xSFP
99 534.- Ft
126 410.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG2008 V3 8port Gigabit Smart
35 526.- Ft
45 120.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG2008P 8port Gigabit Smart PoE+
36 831.- Ft
46 780.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG2210MP JetStream 8 port Gigabit POE+ 2xSFP
65 710.- Ft
83 460.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG2210P 8 port Gigabit Smart POE 2xSFP
46 794.- Ft
59 430.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG2428P 28-Port Gigabit Smart 24-Port PoE+
145 533.- Ft
184 830.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3210 8port gigabit + 2 SFP L2 managed
39 536.- Ft
50 220.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG3210XHP-M2 JetStream 8 port 2.5G 2xSFP+ L2+ Managed
167 026.- Ft
212 130.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3428 JetStream 24xGbE LAN 4xGbE, SFP
60 346.- Ft
76 640.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3428MP JetStream 28-Port Gigabit L2 Managed 24-Port PoE+
157 461.- Ft
199 980.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3428X JetStream 24xGbE LAN 4xGbE, SFP
99 781.- Ft
126 730.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SG3428XMP 10GE SFP+ L2+ Managed PoE+
208 880.- Ft
265 280.- Ft
2 év
  
  
 TP-Link switch TL-SG3452P 52-Port L2+ Managed PoE+
256 278.- Ft
325 480.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG3452X 10Ge SFP+ 48-Port L2+ Managed PoE+
231 818.- Ft
294 410.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SG3452XP 10GE SFP+ 52-Port L2+ Managed PoE+
358 702.- Ft
455 560.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SL1218MP 16-port + 2-port Gigabit, PoE
55 899.- Ft
71 000.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SL1218P 16-port + 2-port Gigabit, PoE+
74 334.- Ft
94 410.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SL1226P 24-Port Unmanaged PoE+
60 267.- Ft
76 540.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SL2428P 24-Port + 4-Port Gigabit, Smart, PoE+
104 630.- Ft
132 880.- Ft
2 év
  
 TP-Link switch TL-SX1008 8-Port 10 Gigabit
161 482.- Ft
205 090.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SX105 5-Port 10 Gigabit
125 675.- Ft
159 610.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SX3008F JetStream 8-Port 10GE SFP+ L2+ Managed
88 939.- Ft
112 960.- Ft
3 év
  
 TP-Link switch TL-SX3016F JetStream 16-Port 10GE SFP+ L2+ Managed
178 147.- Ft
226 250.- Ft
3 év
  
 TP-Link TL-SG1218MP 18-Port Rackmount
95 200.- Ft
120 910.- Ft
2 év
  
 TP-Link TL-SG1428PE 28-Port Rackmount PoE+
114 531.- Ft
145 460.- Ft
2 év
  
 TP-Link USB 2.0 UE200 Ethernet Network Adapter 10/100
2 694.- Ft
3 430.- Ft
2 év
  
 TP-Link USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s UE300 adapter
5 488.- Ft
6 970.- Ft
2 év
  
 TP-Link USB 3.0 - LAN 10/100/1000/Mb/s UE306 adapter
4 894.- Ft
6 220.- Ft
3 év
  
 TP-Link USB 3.0 Type-C - LAN 10/100/1000/Mb/s UE300C adapter
5 645.- Ft
7 170.- Ft
2 év
 
 
UBiQUiTiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UBiQUiTi POE DC tápegység 24V 12W Gigabit
4 734.- Ft
6 020.- Ft
2 év
  
 UBiQUiTi POE DC tápegység 24V 24W
4 784.- Ft
6 080.- Ft
1 év
  
 UBiQUiTi POE DC tápegység 48V 24W
3 808.- Ft
4 840.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti PoE U-POE-AF Injector Adapter
3 417.- Ft
4 340.- Ft
1 év
  
 UBiQUiTi router Edge Router ER-X
22 019.- Ft
27 970.- Ft
1 év
  
 UBiQUiTi router ER-X 5port gigabit 1xSFP
24 640.- Ft
31 300.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti switch USW-24-POE UniFi 24xGLAN, 2xSFP, PoE (92W)
171 875.- Ft
218 290.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul
7 986.- Ft
10 150.- Ft
1 év
  
 Ubiquiti UniFi Dream Machine PRO 8xGbE LAN 1xSFP 1xSFP+ 19"
184 218.- Ft
233 960.- Ft
1 év
 
 
UGreenUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Ugreen USB-C - LAN 10/100/1000Mb/s adapter 50737
5 121.- Ft
6 510.- Ft
1 év
 
 
VCOMUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
ZyxelUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Zyxel SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul
33 275.- Ft
42 260.- Ft
1 év
  
 ZyXEL switch ES-105Av3 5port 10/100Mbps asztali
3 550.- Ft
4 510.- Ft
2 év
  
 ZyXEL switch ES-108Av3 8port 10/100Mbps asztali
5 096.- Ft
6 480.- Ft
2 év
  
 ZyXEL switch GS1008-HP 8port PoE
26 880.- Ft
34 140.- Ft
3 év
  
 ZyXEL switch GS105Bv3 5port Gigabit asztali
6 048.- Ft
7 690.- Ft
2 év
  
 ZyXel switch GS105SV2 5 port GLAN asztali
5 186.- Ft
6 590.- Ft
3 év
  
 ZyXEL switch GS108Bv3 8port Gigabit asztali
8 310.- Ft
10 560.- Ft
2 év
  
 Zyxel switch GS108SV2 8x1000Mbp 8port
7 358.- Ft
9 350.- Ft
2 év
  
 Zyxel switch GS1100-16 V3 16port 10/100/1000Mbps
27 966.- Ft
35 520.- Ft
3 év
  
 ZyXEL switch GS1900-8 8port menedzselhető asztali
25 458.- Ft
32 340.- Ft
2 év
  
 ZyXEL switch XGS2210-52 48port+4SFP PoE menedzselhető rack
468 160.- Ft
594 570.- Ft
2 év