Fel
Vissza
HOME  OLDALTÉRKÉP  KAPCSOLAT  
         
Név:
Jelszó:
 
Általános keresés
 
 csak a termékek nevében
 a termékek leírásában is
Keresés gyártó szerint
Termékeink


Hálózat (szerelvények)

Lista szűkítése az alábbi jellemzők szerint:

    Gyártó:     
       
Termék fajtája / Type 
 
 
  
Csak a raktáron lévő termékek listázása  


Jelmagyarázat :

Zöld pipa : raktáron van

Piros telefon : nincs raktáron, rendelhető, kérjük érdeklődjön

1. üzlet : Debrecen, Szent Anna u. 18. Tel.: 52/431-136

2. üzlet : Debrecen, István u. 32. Tel. 52/501-682



 
CONTEGUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
D-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 D-Link DEM-310GT SFP single mode optikai switch modul 1Gbit
26 544.- Ft
33 720.- Ft
2 év
 
 
DigitusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Digitus 24 portos Pach panel CAT6 19" rack
7 820.- Ft
9 940.- Ft
1 év
 
 
EquipUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Equip 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 C13 aljzat
4 701.- Ft
5 970.- Ft
1 év
  
 Equip CAT5 patch panel 24 port 1U fekete
7 243.- Ft
9 200.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
20 351.- Ft
25 850.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6A patch panel árnyékolt 24 port 1U csak keret
3 989.- Ft
5 070.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5e árnyékolt
994.- Ft
1 270.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT6A árnyékolt
1 187.- Ft
1 510.- Ft
Nincs
 
 
ExtralinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
GembirdUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e
5 933.- Ft
7 540.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e tálcás
10 724.- Ft
13 620.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6
5 876.- Ft
7 470.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6 tálcás
10 125.- Ft
12 860.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat5e
99 395.- Ft
126 240.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat6
13 131.- Ft
16 680.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
4 102.- Ft
5 210.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 50 db-os (Gembird)
2 938.- Ft
3 740.- Ft
Nincs
  
 UTP LAN port elosztó 2 aljazatos
893.- Ft
1 140.- Ft
Nincs
 
 
IntellinetUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
KolinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LanbergUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Lanberg 12cm ventilátor 19"-os rackszekrényhez + termosztát
15 210.- Ft
19 320.- Ft
1 év
  
 Lanberg 12cm ventilátor 19"-os rackszekrényhez 220v-os
2 384.- Ft
3 030.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs fekete
2 000.- Ft
2 540.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
2 000.- Ft
2 540.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 243.- Ft
1 580.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező kefés fekete
1 243.- Ft
1 580.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező lyukacsos szürke
1 537.- Ft
1 960.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" fekete
1 435.- Ft
1 830.- Ft
Nincs
  
 Lanberg termosztát 10A AK-1505-B
1 672.- Ft
2 130.- Ft
1 év
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó átmenős
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
 
 
LinkbasicUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Linkbasic 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 6 aljzat kapcs.
4 464.- Ft
5 670.- Ft
1 év
  
 Linkbasic rackszekrény oldalajtó zár
949.- Ft
1 210.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic UTP patchpanel cat.6 24-port, kábelrendezővel
14 102.- Ft
17 910.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Linkbasic)
814.- Ft
1 040.- Ft
Nincs
 
 
LogiLinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UTP toldó CAT6
499.- Ft
640.- Ft
Nincs
 
 
MikrotikUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 MikroTik Power Adapter 24V 0.8A
2 057.- Ft
2 620.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 18V 1A
1 593.- Ft
2 030.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V + tápkábel
4 407.- Ft
5 600.- Ft
1 év
 
 
NetgearUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Netgear 10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10 optikai modul
1 734 607.- Ft
2 202 960.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 optikai modul
683 481.- Ft
868 030.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GE LR SFP+ optikai modul
315 553.- Ft
400 760.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 átalakító modul
50 104.- Ft
63 640.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC optikai modul
131 589.- Ft
167 120.- Ft
5 év
 
 
 Noname
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Fali FTP aljzat CAT5e 2 port
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT5e 2 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 1 port
678.- Ft
870.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 2 port
1 017.- Ft
1 300.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 15x10mm öntapadós 1m
345.- Ft
440.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 25x50mm MCS 1m
452.- Ft
580.- Ft
Nincs
  
 Keline polc 19 1U 280mm mély szekrényhez
4 045.- Ft
5 140.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP modul
1 140.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 20db-os
2 204.- Ft
2 800.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT5e csatlakozó dugó
68.- Ft
90.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó + fésű
90.- Ft
120.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) törésgátló
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
 
 
QoltecUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
RolineUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TP-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TritonUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Triton 450mm kihúzható polc, 1U
6 170.- Ft
7 840.- Ft
Nincs
 
 
UBiQUiTiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UBiQUiTi Brackets Nanostation konzol fém
5 221.- Ft
6 640.- Ft
Nincs