Fel
Vissza
HOME  OLDALTÉRKÉP  KAPCSOLAT  
         
Név:
Jelszó:
 
Általános keresés
 
 csak a termékek nevében
 a termékek leírásában is
Keresés gyártó szerint
Termékeink


Hálózat (szerelvények)

Lista szűkítése az alábbi jellemzők szerint:

    Gyártó:     
       
Termék fajtája / Type 
 
 
  
Csak a raktáron lévő termékek listázása  


Jelmagyarázat :

Zöld pipa : raktáron van

Piros telefon : nincs raktáron, rendelhető, kérjük érdeklődjön

1. üzlet : Debrecen, Szent Anna u. 18. Tel.: 52/431-136

2. üzlet : Debrecen, István u. 32. Tel. 52/501-682



 
CONTEGUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
D-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 D-Link DEM-310GT SFP single mode optikai switch modul 1Gbit
25 572.- Ft
32 480.- Ft
2 év
 
 
DigitusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Digitus 19" CAT6 24-portos UTP patch panel
11 673.- Ft
14 830.- Ft
1 év
  
 Digitus 24 portos Pach panel CAT6 19" rack
7 955.- Ft
10 110.- Ft
1 év
 
 
EquipUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Equip 19" kábelrendező panel 5 gyűrűvel, 1U, fekete 327311
1 140.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Equip 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat + túlfesz.
9 639.- Ft
12 250.- Ft
1 év
  
 Equip CAT5 patch panel 24 port 1U fekete
7 051.- Ft
8 960.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
19 809.- Ft
25 160.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6A patch panel árnyékolt 24 port 1U csak keret
3 887.- Ft
4 940.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5e árnyékolt
994.- Ft
1 270.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT6A árnyékolt
1 164.- Ft
1 480.- Ft
Nincs
 
 
ExtralinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
GembirdUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e
5 989.- Ft
7 610.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e tálcás
10 848.- Ft
13 780.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6
5 944.- Ft
7 550.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6 tálcás
10 938.- Ft
13 900.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat5e
107 836.- Ft
136 960.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat6
13 266.- Ft
16 850.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
4 147.- Ft
5 270.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 50 db-os (Gembird)
2 938.- Ft
3 740.- Ft
Nincs
  
 UTP LAN port elosztó 2 aljazatos
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
 
 
IntellinetUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Intellinet 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat
5 865.- Ft
7 450.- Ft
1 év
 
 
KolinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LanbergUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Lanberg 12cm ventilátor 19"-os rackszekrényhez + termosztát
15 312.- Ft
19 450.- Ft
1 év
  
 Lanberg 12cm ventilátor 19"-os rackszekrényhez 220v-os
2 396.- Ft
3 050.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs fekete
2 011.- Ft
2 560.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
2 011.- Ft
2 560.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 254.- Ft
1 600.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező kefés fekete
1 254.- Ft
1 600.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező lyukacsos szürke
1 537.- Ft
1 960.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" fekete
1 446.- Ft
1 840.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó átmenős
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
 
 
LinkbasicUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Linkbasic 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 6 aljzat kapcs.
4 475.- Ft
5 690.- Ft
1 év
  
 Linkbasic kábelrendező 19" 1U gyűrűs
1 695.- Ft
2 160.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic kabelrendező kefével 19" rackmount
1 989.- Ft
2 530.- Ft
1 év
  
 Linkbasic rackszekrény kerék fékkel
1 763.- Ft
2 240.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic rackszekrény oldalajtó zár
1 028.- Ft
1 310.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic UTP patchpanel cat.6 24-port, kábelrendezővel
12 340.- Ft
15 680.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Linkbasic)
825.- Ft
1 050.- Ft
Nincs
 
 
LogiLinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UTP toldó CAT6
499.- Ft
640.- Ft
Nincs
 
 
MikrotikUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 MikroTik Power Adapter 24V 0.8A
2 091.- Ft
2 660.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 18V 1A
1 593.- Ft
2 030.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V + tápkábel
4 407.- Ft
5 600.- Ft
1 év
  
 MikroTik RB2011 fali felszerelő keret
2 418.- Ft
3 080.- Ft
Nincs
 
 
NetgearUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Hálózati adapter Netgear WAC510-es access pointhoz
5 514.- Ft
7 010.- Ft
3 év
  
 Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC optikai modul
49 980.- Ft
63 480.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10 optikai modul
1 716 527.- Ft
2 179 990.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 optikai modul
676 362.- Ft
858 980.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GE LR SFP+ optikai modul
312 276.- Ft
396 600.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GE SR SFP+ optikai SFP modul OM3 és OM4 kábelekhez
130 233.- Ft
165 400.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 átalakító modul
49 584.- Ft
62 980.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LR-LITE SFP+ LC
130 233.- Ft
165 400.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC optikai modul
130 233.- Ft
165 400.- Ft
5 év
 
 
 Noname
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Antenna fali tartó kicsi
1 695.- Ft
2 160.- Ft
Nincs
  
 Fali FTP aljzat CAT5e 1 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali FTP aljzat CAT5e 2 port
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT5e 1 port
565.- Ft
720.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT5e 2 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 1 port
678.- Ft
870.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 2 port
1 017.- Ft
1 300.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) árnyékolt csatlakozó dugó
73.- Ft
100.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) CAT6 árnyékolt csatlakozó dugó
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 15x10mm öntapadós 1m
345.- Ft
440.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 25x50mm MCS 1m
452.- Ft
580.- Ft
Nincs
  
 Keline polc 19 1U 280mm mély szekrényhez
4 091.- Ft
5 200.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP modul
1 140.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP toldó
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 20db-os
2 170.- Ft
2 760.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT5e csatlakozó dugó
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó + fésű
90.- Ft
120.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 moduláris csatlakozó dugó
226.- Ft
290.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) törésgátló
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
 
 
QoltecUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Qoltec 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
4 938.- Ft
6 280.- Ft
1 év
 
 
RolineUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TP-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TritonUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Triton 450mm kihúzható polc, 1U
6 170.- Ft
7 840.- Ft
Nincs
 
 
UBiQUiTiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UBiQUiTi Brackets Nanostation konzol fém
5 311.- Ft
6 750.- Ft
Nincs