Fel
Vissza
HOME  OLDALTÉRKÉP  KAPCSOLAT  
         
Név:
Jelszó:
 
Általános keresés
 
 csak a termékek nevében
 a termékek leírásában is
Keresés gyártó szerint
Termékeink


Hálózat (szerelvények)

Lista szűkítése az alábbi jellemzők szerint:

    Gyártó:     
       
Termék fajtája / Type 
 
 
  
Csak a raktáron lévő termékek listázása  


Jelmagyarázat :

Zöld pipa : raktáron van

Piros telefon : nincs raktáron, rendelhető, kérjük érdeklődjön

1. üzlet : Debrecen, Szent Anna u. 18. Tel.: 52/431-136

2. üzlet : Debrecen, István u. 32. Tel. 52/501-682



 
CONTEGUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
D-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 D-Link DEM-310GT SFP single mode optikai switch modul 1Gbit
14 916.- Ft
18 950.- Ft
2 év
 
 
DigitusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Digitus 19" CAT6 24-portos UTP patch panel
7 190.- Ft
9 140.- Ft
1 év
  
 Digitus 24 portos Pach panel CAT6 19" rack
6 149.- Ft
7 810.- Ft
1 év
 
 
EquipUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Equip 19" kábelrendező panel 5 gyűrűvel, 1U, fekete 327311
1 140.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Equip 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat + túlfesz.
8 678.- Ft
11 030.- Ft
1 év
  
 Equip CAT5 patch panel 24 port 1U fekete
6 351.- Ft
8 070.- Ft
1 év
  
 Equip CAT5 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
10 566.- Ft
13 420.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
17 809.- Ft
22 620.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6A patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
16 950.- Ft
21 530.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Equip)
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Equip)
362.- Ft
460.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5e árnyékolt
678.- Ft
870.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT6A árnyékolt
1 051.- Ft
1 340.- Ft
Nincs
 
 
ExtralinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Extralink POE adapter 24V 1A
1 492.- Ft
1 900.- Ft
1 év
 
 
GembirdUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e
5 308.- Ft
6 750.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e tálcás
9 898.- Ft
12 570.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6
6 301.- Ft
8 010.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6 tálcás
10 217.- Ft
12 980.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat5e
11 004.- Ft
13 980.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat6
12 199.- Ft
15 500.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
3 729.- Ft
4 740.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 10 db-os (Gembird)
521.- Ft
670.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 50 db-os (Gembird)
1 877.- Ft
2 390.- Ft
Nincs
  
 UTP LAN port elosztó 2 aljazatos
853.- Ft
1 090.- Ft
Nincs
 
 
IntellinetUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Intellinet 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat
5 328.- Ft
6 770.- Ft
1 év
 
 
KolinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LanbergUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Lanberg 12cm ventilátor 19"-os rackszekrényhez 220v-os
2 094.- Ft
2 660.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs fekete
1 749.- Ft
2 230.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 749.- Ft
2 230.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 146.- Ft
1 460.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező kefés fekete
1 146.- Ft
1 460.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező lyukacsos szürke
1 319.- Ft
1 680.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" fekete
1 319.- Ft
1 680.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" szürke
1 319.- Ft
1 680.- Ft
Nincs
 
 
LinkbasicUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Keystone CAT6 UTP modul
565.- Ft
720.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic 19" patch panel 48 port 2U cat5e
11 131.- Ft
14 140.- Ft
1 év
  
 Linkbasic 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 6 aljzat kapcs.
3 541.- Ft
4 500.- Ft
1 év
  
 Linkbasic kábelrendező 19" 1U gyűrűs
1 351.- Ft
1 720.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic kabelrendező kefével 19" rackmount
1 551.- Ft
1 970.- Ft
1 év
  
 Linkbasic rackszekrény kerék fékkel
1 272.- Ft
1 620.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic rackszekrény oldalajtó zár
850.- Ft
1 080.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic UTP patchpanel cat.6 24-port, kábelrendezővel
11 197.- Ft
14 220.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Linkbasic)
1 208.- Ft
1 540.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Linkbasic)
490.- Ft
630.- Ft
Nincs
 
 
LogiLinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UTP toldó CAT6
499.- Ft
640.- Ft
Nincs
 
 
MikrotikUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 MikroTik Power Adapter 24V 0.8A
2 067.- Ft
2 630.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 18V 1A
1 593.- Ft
2 030.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 4 port adapter nélkül
2 260.- Ft
2 870.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V + tápkábel
4 407.- Ft
5 600.- Ft
1 év
  
 MikroTik RB2011 fali felszerelő keret
2 245.- Ft
2 860.- Ft
Nincs
 
 
NetgearUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Hálózati adapter Netgear WAC510-es access pointhoz
4 843.- Ft
6 160.- Ft
3 év
  
 Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC optikai modul
43 877.- Ft
55 730.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10 optikai modul
1 520 302.- Ft
1 930 790.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 optikai modul
598 976.- Ft
760 700.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GE LR SFP+ optikai modul
276 512.- Ft
351 170.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GE SR SFP+ optikai SFP modul OM3 és OM4 kábelekhez
115 281.- Ft
146 410.- Ft
5 év
  
 Netgear M6100 POE+ kiegészítő kártya
65 034.- Ft
82 600.- Ft
3 év
  
 Netgear M6100 UPOE kiegészítő kártya
91 002.- Ft
115 580.- Ft
3 év
  
 Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 átalakító modul
43 877.- Ft
55 730.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LR-LITE SFP+ LC
115 281.- Ft
146 410.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC optikai modul
115 281.- Ft
146 410.- Ft
5 év
 
 
 Noname
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Fali FTP aljzat CAT5e 1 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali FTP aljzat CAT5e 2 port
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT5e 1 port
565.- Ft
720.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT5e 2 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 1 port
678.- Ft
870.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 2 port
1 017.- Ft
1 300.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) árnyékolt csatlakozó dugó
73.- Ft
100.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) CAT6 árnyékolt csatlakozó dugó
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 15x10mm öntapadós 1m
345.- Ft
440.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 25x50mm MCS 1m
452.- Ft
580.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP modul
1 140.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP toldó
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 20db-os
1 990.- Ft
2 530.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT5e csatlakozó dugó
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó
90.- Ft
120.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó + fésű
124.- Ft
160.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 moduláris csatlakozó dugó
226.- Ft
290.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) törésgátló
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
 
 
QoltecUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Qoltec 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
4 677.- Ft
5 940.- Ft
1 év
 
 
RolineUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TP-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TritonUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
UBiQUiTiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UBiQUiTi Brackets Nanostation konzol fém
5 087.- Ft
6 460.- Ft
Nincs