Fel
Vissza
HOME  OLDALTÉRKÉP  KAPCSOLAT  
         
Név:
Jelszó:
 
Általános keresés
 
 csak a termékek nevében
 a termékek leírásában is
Keresés gyártó szerint
Termékeink


Hálózat (szerelvények)

Lista szűkítése az alábbi jellemzők szerint:

    Gyártó:     
       
Termék fajtája / Type 
 
 
  
Csak a raktáron lévő termékek listázása  


Jelmagyarázat :

Zöld pipa : raktáron van

Piros telefon : nincs raktáron, rendelhető, kérjük érdeklődjön

1. üzlet : Debrecen, Szent Anna u. 18. Tel.: 52/431-136

2. üzlet : Debrecen, István u. 32. Tel. 52/501-682



 
CONTEGUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
DigitusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Digitus 19" CAT6 24-portos UTP patch panel
6 970.- Ft
8 852.- Ft
1 év
  
 Digitus 24 portos Pach panel CAT6 19" rack
7 550.- Ft
9 589.- Ft
1 év
 
 
EquipUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Equip 19" kábelrendező panel 5 gyűrűvel, 1U, fekete 327311
1 210.- Ft
1 537.- Ft
Nincs
  
 Equip 769210 Cat6 keystone aljzat 8db-os csomagban
4 330.- Ft
5 499.- Ft
Nincs
  
 Equip CAT5 patch panel 24 port 1U fekete
6 330.- Ft
8 039.- Ft
1 év
  
 Equip CAT5 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
10 850.- Ft
13 780.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel 24 port 1U fekete
9 720.- Ft
12 344.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
18 210.- Ft
23 127.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6A patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
21 310.- Ft
27 064.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Equip)
1 360.- Ft
1 727.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Equip)
370.- Ft
470.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT6A árnyékolt
930.- Ft
1 181.- Ft
Nincs
 
 
GembirdUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e
5 240.- Ft
6 655.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e tálcás
10 060.- Ft
12 776.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6
5 510.- Ft
6 998.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6 tálcás
9 390.- Ft
11 925.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat5e
10 300.- Ft
13 081.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat6
11 250.- Ft
14 288.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
4 090.- Ft
5 194.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 10 db-os (Gembird)
490.- Ft
622.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 50 db-os (Gembird)
1 740.- Ft
2 210.- Ft
Nincs
 
 
IntellinetUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
KolinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LinkbasicUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Keystone CAT6 UTP modul
510.- Ft
648.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic 19" patch panel 48 port 2U cat5e
10 510.- Ft
13 348.- Ft
1 év
  
 Linkbasic rackszekrény kerék fékkel
1 240.- Ft
1 575.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic rackszekrény oldalajtó zár
810.- Ft
1 029.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic UTP patchpanel cat.6 24-port, kábelrendezővel
10 220.- Ft
12 979.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Linkbasic)
1 170.- Ft
1 486.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Linkbasic)
470.- Ft
597.- Ft
Nincs
 
 
LogiLinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UTP toldó CAT6
500.- Ft
635.- Ft
Nincs
 
 
MikrotikUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 MikroTik NanoBracket SXT
1 330.- Ft
1 689.- Ft
Nincs
  
 MikroTik NanoBracket SXT 2
2 880.- Ft
3 658.- Ft
Nincs
  
 MikroTik Power Adapter 12V 1A
1 230.- Ft
1 562.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter 18V 1A
1 200.- Ft
1 524.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter 24V 0.8A
1 820.- Ft
2 311.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter 24V 1A
1 330.- Ft
1 689.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 12V 1A
1 140.- Ft
1 448.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 18V 1A
1 450.- Ft
1 842.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 24V 0.75A
1 360.- Ft
1 727.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 24V 1,6A
2 600.- Ft
3 302.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 4 port 12v-48V DC
2 260.- Ft
2 870.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V
2 780.- Ft
3 531.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V + tápkábel
4 520.- Ft
5 740.- Ft
1 év
  
 MikroTik RB2011 fali felszerelő keret
2 210.- Ft
2 807.- Ft
Nincs
 
 
NetgearUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Hálózati adapter Netgear WAC510-es access pointhoz
4 510.- Ft
5 728.- Ft
3 év
  
 Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC optikai modul
40 750.- Ft
51 753.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10 optikai modul
1 411 570.- Ft
1 792 694.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 optikai modul
556 150.- Ft
706 311.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GE LR SFP+ optikai modul
256 750.- Ft
326 073.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GE SR SFP+ optikai SFP modul OM3 és OM4 kábelekhez
107 050.- Ft
135 954.- Ft
5 év
  
 Netgear M6100 POE+ kiegészítő kártya
60 390.- Ft
76 695.- Ft
3 év
  
 Netgear M6100 UPOE kiegészítő kártya
84 510.- Ft
107 328.- Ft
3 év
  
 Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 átalakító modul
40 750.- Ft
51 753.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LR-LITE SFP+ LC
107 050.- Ft
135 954.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC optikai modul
107 050.- Ft
135 954.- Ft
5 év
 
 
 Noname
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Fali FTP aljzat 1 port
910.- Ft
1 156.- Ft
Nincs
  
 Fali FTP aljzat 2 port
1 360.- Ft
1 727.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat 1 port
570.- Ft
724.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat 2 port
910.- Ft
1 156.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 1 port
720.- Ft
914.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 2 port
1 140.- Ft
1 448.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) árnyékolt csatlakozó dugó
80.- Ft
102.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) CAT6 árnyékolt csatlakozó dugó
220.- Ft
279.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 20x10mm öntapadós 1m
230.- Ft
292.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 25x50mm MCS 1m
460.- Ft
584.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP modul
1 230.- Ft
1 562.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP toldó
910.- Ft
1 156.- Ft
Nincs
  
 Power Adapter with PoE 12V 1A
1 470.- Ft
1 867.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20db-os
2 240.- Ft
2 845.- Ft
Nincs
  
 Telefon (RJ-11) elosztó aljzat
120.- Ft
152.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT5e csatlakozó dugó
60.- Ft
76.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó
90.- Ft
114.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó + fésű
130.- Ft
165.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 moduláris csatlakozó dugó
230.- Ft
292.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) törésgátló
60.- Ft
76.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5
220.- Ft
279.- Ft
Nincs
 
 
RolineUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TP-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TritonUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Triton 450mm kihúzható polc, 1U
5 300.- Ft
6 731.- Ft
Nincs
 
 
UBiQUiTiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UBiQUiTi Brackets Nanostation konzol fém
4 450.- Ft
5 652.- Ft
Nincs