Fel
Vissza
HOME  OLDALTÉRKÉP  KAPCSOLAT  
         
Név:
Jelszó:
 
Általános keresés
 
 csak a termékek nevében
 a termékek leírásában is
Keresés gyártó szerint
Termékeink


Hálózat (szerelvények)

Lista szűkítése az alábbi jellemzők szerint:

    Gyártó:     
       
Termék fajtája / Type 
 
 
  
Csak a raktáron lévő termékek listázása  


Jelmagyarázat :

Zöld pipa : raktáron van

Piros telefon : nincs raktáron, rendelhető, kérjük érdeklődjön

1. üzlet : Debrecen, Szent Anna u. 18. Tel.: 52/431-136

2. üzlet : Debrecen, István u. 32. Tel. 52/501-682



 
CONTEGUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
D-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
DigitusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Digitus 19" CAT6 24-portos UTP patch panel
7 086.- Ft
9 000.- Ft
1 év
  
 Digitus 24 portos Pach panel CAT6 19" rack
6 061.- Ft
7 700.- Ft
1 év
 
 
EquipUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Equip 19" kábelrendező panel 5 gyűrűvel, 1U, fekete 327311
1 124.- Ft
1 430.- Ft
Nincs
  
 Equip 769210 Cat6 keystone aljzat 8db-os csomagban
4 322.- Ft
5 490.- Ft
Nincs
  
 Equip CAT5 patch panel 24 port 1U fekete
5 707.- Ft
7 250.- Ft
1 év
  
 Equip CAT5 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
9 910.- Ft
12 590.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
15 470.- Ft
19 650.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6A patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
21 368.- Ft
27 140.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Equip)
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Equip)
362.- Ft
460.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5e árnyékolt
678.- Ft
870.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT6A árnyékolt
927.- Ft
1 180.- Ft
Nincs
 
 
ExtralinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Extralink POE adapter 24V 1A
1 592.- Ft
2 030.- Ft
1 év
 
 
GembirdUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e
5 393.- Ft
6 850.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e tálcás
9 677.- Ft
12 290.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6
6 070.- Ft
7 710.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6 tálcás
9 989.- Ft
12 690.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat5e
10 759.- Ft
13 670.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat6
11 927.- Ft
15 150.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
3 648.- Ft
4 640.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 10 db-os (Gembird)
512.- Ft
650.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 50 db-os (Gembird)
1 901.- Ft
2 420.- Ft
Nincs
  
 UTP LAN port elosztó 2 aljazatos
836.- Ft
1 070.- Ft
Nincs
 
 
IntellinetUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Intellinet 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat
5 325.- Ft
6 770.- Ft
1 év
 
 
KolinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LanbergUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Lanberg 12cm ventilátor 19"-os rackszekrényhez 220v-os
2 065.- Ft
2 630.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs fekete
1 724.- Ft
2 190.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 724.- Ft
2 190.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 131.- Ft
1 440.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező kefés fekete
1 131.- Ft
1 440.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező lyukacsos szürke
1 301.- Ft
1 660.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" fekete
1 301.- Ft
1 660.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" szürke
1 301.- Ft
1 660.- Ft
Nincs
 
 
LinkbasicUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Keystone CAT6 UTP modul
565.- Ft
720.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic 19" patch panel 48 port 2U cat5e
10 961.- Ft
13 920.- Ft
1 év
  
 Linkbasic 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 6 aljzat kapcs.
3 084.- Ft
3 920.- Ft
1 év
  
 Linkbasic kábelrendező 19" 1U gyűrűs
1 330.- Ft
1 690.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic kabelrendező kefével 19" rackmount
1 516.- Ft
1 930.- Ft
1 év
  
 Linkbasic rackszekrény kerék fékkel
1 245.- Ft
1 590.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic rackszekrény oldalajtó zár
832.- Ft
1 060.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic UTP patchpanel cat.6 24-port, kábelrendezővel
11 058.- Ft
14 050.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Linkbasic)
1 191.- Ft
1 520.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Linkbasic)
484.- Ft
620.- Ft
Nincs
 
 
LogiLinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UTP toldó CAT6
499.- Ft
640.- Ft
Nincs
 
 
MikrotikUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 MikroTik Power Adapter 24V 0.8A
1 952.- Ft
2 480.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 18V 1A
1 593.- Ft
2 030.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 4 port adapter nélkül
2 260.- Ft
2 870.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V + tápkábel
4 407.- Ft
5 600.- Ft
1 év
  
 MikroTik RB2011 fali felszerelő keret
2 119.- Ft
2 700.- Ft
Nincs
 
 
NetgearUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Hálózati adapter Netgear WAC510-es access pointhoz
4 732.- Ft
6 010.- Ft
3 év
  
 Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC optikai modul
42 854.- Ft
54 430.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10 optikai modul
1 484 786.- Ft
1 885 680.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 optikai modul
584 984.- Ft
742 930.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GE LR SFP+ optikai modul
270 054.- Ft
342 970.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GE SR SFP+ optikai SFP modul OM3 és OM4 kábelekhez
112 591.- Ft
143 000.- Ft
5 év
  
 Netgear M6100 POE+ kiegészítő kártya
63 517.- Ft
80 670.- Ft
3 év
  
 Netgear M6100 UPOE kiegészítő kártya
88 879.- Ft
112 880.- Ft
3 év
  
 Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 átalakító modul
42 854.- Ft
54 430.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LR-LITE SFP+ LC
112 591.- Ft
143 000.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC optikai modul
112 591.- Ft
143 000.- Ft
5 év
 
 
 Noname
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Fali FTP aljzat CAT5e 1 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali FTP aljzat CAT5e 2 port
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT5e 1 port
565.- Ft
720.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT5e 2 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 1 port
678.- Ft
870.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 2 port
1 017.- Ft
1 300.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) árnyékolt csatlakozó dugó
73.- Ft
100.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) CAT6 árnyékolt csatlakozó dugó
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 15x10mm öntapadós 1m
345.- Ft
440.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 20x10mm öntapadós 1m
226.- Ft
290.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 25x50mm MCS 1m
452.- Ft
580.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP modul
1 140.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP toldó
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 20db-os
1 989.- Ft
2 530.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT5e csatlakozó dugó
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó
90.- Ft
120.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó + fésű
124.- Ft
160.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 moduláris csatlakozó dugó
226.- Ft
290.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) törésgátló
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
 
 
QoltecUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Qoltec 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
4 610.- Ft
5 860.- Ft
1 év
 
 
RolineUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TP-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TritonUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
UBiQUiTiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UBiQUiTi Brackets Nanostation konzol fém
4 792.- Ft
6 090.- Ft
Nincs